חדשות ומבזקים

stiga דן חי ברשת
סיכום אליפות גבעת שמואל הפתוחה - 19.8.2014
הפתעה נחמדה ציפתה לנו עם קיום אליפות גבעת שמואל הפתוחה ה-1 בטניס שולחן שנערכה ביום שלישי ה- 19.8.2014 , אחרי ש-150 משתתפים כיבדו אותנו בנוכחותם באליפות. 
 
 

     חזרה ל->

אליפות גבעת שמואל ה-1 התקיימה ביום שלישי ה-19.8.2014 באולם הספורט של ביה"ס "מורשת מנחם". שלטים נתלו בעיר, חולקו פליירים בתיבות הדואר , חולקו הזמנות לאגודות , ולשמחת כולם, הגיעו 150 משתתפם, מתוכם 90 תושבי גבעת שמואל והשאר שחקנים מרחבי הארץ, מזכרון יעקב ועד רחובות.

למרות התאריך הבלתי שגרתי, המצב המדיני, חופשת הקיץ, החופשות הרבות, מספר המשתתפים היה מרשים.

לטובת המשתתפים נפרשו 15 שולחנות, מחיצות, שולחנות ולוחות שיפוט.

האליפות אורגנה על ידי גל שמואל בשיתוף פעולה עם מחלקת הספורט של מתנ"ס גבעת שמואל, והוכתרה בהצלחה גדולה. הכוונה לנסות לארגן את האליפות במועד דומה בשנים הקרובות.

בסה"כ התקיימו 11 מקצים שונים, לפי גילאים ולפי רמות, כאשר דרג ג` = תחרות לתושבי גבעת שמואל

תושבי גבעת שמואל הוזמנו להשתתף באליפות ללא דמי הרשמה, ואילו שחקנים מחוץ לגבעת שמואל בעלות סמלית 20 ₪ למשתתף.

 

רשימת הזוכים:

גילאי 9 – דרג ג`

מקום 1

איתי לאבסקי

גבעת שמואל

מקום 2

יהודה קרמר

גבעת שמואל

מקום 3

ליאור אביסר

גבעת שמואל

מקום 3

ישי יצחק

גבעת שמואל

גילאי 11 – דרג ב`

מקום 1

תומר ברוך

רמת אפעל

מקום 2

עידן סריקוב

גבעתיים

מקום 3

איתמר זלוף

גבעתיים

מקום 3

יונתן איתן

גבעתיים

גילאי 11 – דרג ג`

מקום 1

מרדכי יצחק

גבעת שמואל

מקום 2

מתן פז

גבעת שמואל

מקום 3

יונתן סגל

גבעת שמואל

מקום 3

יאיר ריזל

גבעת שמואל

גילאי 13 – דרג א`

מקום 1

עידו אטקין

גבעתיים

מקום 2

אליה זבולוני

גבעת שמואל

מקום 3

עמית הד

קריית אונו

מקום 3

מרום כהן

הפועל ארנון ר"ג

גילאי 13 – דרג ב`

מקום 1

בן פיין

רעננה

מקום 2

אדם אמיר

רעננה

מקום 3

רועי כהן

קריית אונו

מקום 3

שחר עמנואלי

גבעתיים

גילאי 13 – דרג ג`

מקום 1

טים טנס

גבעת שמואל

מקום 2

עילי שוורץ

גבעת שמואל

מקום 3

אלעד וסרצוג

גבעת שמואל

מקום 3

דניאל דיאמנט

גבעת שמואל

גילאי 15 – דרג א`

מקום 1

עידו אטקין

גבעתיים

מקום 2

יואב זוהר

כפר סבא

מקום 3

אליה זבולוני

גבעת שמואל

מקום 3

רועי כהן

הפועל ארנון ר"ג

גילאי 15 – דרג ב`

מקום 1

עידו פנסו

קריית אונו

מקום 2

עמית הד

קריית אונו

מקום 3

יונתן גולדרינג

כפר יונה

מקום 3

יואב לוין

גני תקווה

גילאי 15 – דרג ג`

מקום 1

שלי מור

גבעת שמואל

מקום 2

איתי בכר

גבעת שמואל

מקום 3

נוי פרל

גבעת שמואל

מקום 3

אופק שבת

גבעת שמואל

נוער וגברים – דרג ב`

מקום 1

משה באבא

הפועל ארנון ר"ג

מקום 2

ניב שורצולד

גבעת שמואל

מקום 3

יפתח נשרי

קריית אונו

מקום 3

חביב דרגולי

רמת גן

נוער וגברים – דרג ג`

מקום 1

גיל להב

גבעת שמואל

מקום 2

גלעד שוהם

גבעת שמואל

מקום 3

צביקה ארנברג

גבעת שמואל

מקום 3

דניאל זקן

גבעת שמואל

 
 
תמונות מהאליפות הועלו לדף הפייסבוק שלנו - לחץ כאן 
 
 
נשמח לראותכם גם בשנה הבאה,
 
תודה לכל המשתתפים !  

 |  ראשי |  אודותינו  |  השירותים שלנו  |  תחרויות  |  מחנות אימונים  |  גלריות  |  כתבות  |  קישורים  |  מרכז אימון מודיעין  |  שולחנות טנ"ש יד שניה  |  מרכז אימון מכבי תל אביב  |  השכרת שולחנות לפי שעה  |  יצירת קשר  |  מפת אתר  |  הוספה למועדפים  | 
מרכז טניס שולחן-עמותת אופק- www.pingpong.co.il © כל הזכויות שמורות
עמותת אופק – מרכזי טניס שולחן (ע.ר.) כתובת: שאול המלך 13 קריית אונו 55654 גל שמואל נייד: 052-838686 אור קנר נייד: 052-4743354

אופק מרכזי טניס שולחן

כתובת למשלוח דואר:
רחוב שאול המלך 13, קריית אונו 556541
טלפון: 052-8386866
פקס: 03-5324272

הרשמה למועדון הלקוחות