חדשות ומבזקים

stiga דן חי ברשת
הפועל קריית אונו - אלופת המדינה לנוער - 2013-2014

הפועל קריית אונו היא אלופת המדינה לקבוצות נוער בעונת המשחקים 2013 - 2014  
 
סיכום משחקי ליגת על לנוער בעונה האחרונה בכתבה הבאה 

    
הפועל קריית אונו - אלופת המדינה לנוער - 2013-2014-5 הפועל קריית אונו - אלופת המדינה לנוער - 2013-2014-4 הפועל קריית אונו - אלופת המדינה לנוער - 2013-2014-3 הפועל קריית אונו - אלופת המדינה לנוער - 2013-2014-2 הפועל קריית אונו - אלופת המדינה לנוער - 2013-2014-1

 
 
 
 
בפעם הרביעית ברציפות העפילה קבוצת הפועל קריית אונו לשלב הגמר על אליפות המדינה לקבוצות נוער
 
בעונת המשחקים 2010-2011 - הפסד לקבוצת ק.ה.גבעתיים
בעונת המשחקים 2011-2012 - ניצחון על מכבי זיכרון יעקב
בעונת המשחקים 2012-2013 - הפסד למכבי זיכרון יעקב
 
עונת המשחקים 2013-2014 - שוב מכבי זיכרון יעקב  
 
 
 
 
  
את סיפור האליפות , ניתן להתחיל בשנה שעברה עם סיום סדרת הגמר , בה נוצחנו בסדרה צמודה והפכפכה
2-1, כאשר יכולנו להיות מאוכזבים מכך שהתואר ברח לנו "בין הידיים". כמו כן, באותה סיום עונה נאלצנו להתמודד עם עזיבת שחקן הנוער המוביל של הקבוצה באותה שנה, מתן סימון.
 
עם תחילת העונה הנוכחית, החלטנו להתבסס בקבוצה השנה על שחקני הנוער המצטיינים רון בורובר ואופק פוני, ואליהם לצרף את צמד השחקנים הצעיר והכישרוני אדיר דניאל ואיתי חננאל, שהצטיינו בעונה החולפת בליגה הלאומית וסיימו במקום ה-1 באותה שנה.
 
הפועל קריית אונו שובצה למחוז דרום ביחד עם הפועל רעננה, הפועל באר שבע, ק.ה.גבעתיים עם מתן סימון, ומועדון טנ"ש נתניה העולה החדשה השנה.
 
הליגה הסדירה לא הייתה יותר מידי בעייתית עבור הקבוצה, שהצליחה לסיים את העונה 10 ניצחונות וללא הפסדים. במהלך העונה "פזלנו" למחוז הצפוני שם היה קרב צמוד על ראשות המחוז בין השיגי כרמיאל ומכבי זכרון יעקב. מה שבטוח, שהבנו שסידרת חצי הגמר תהיה קשה באותה מידה , אם זו תהיה כרמיאל או מכבי זיכרון יעקב.
 
סידרת חצי הגמר נערכה לפני אליפות ישראל ליחידים וזוגות בקריית מוצקין.
 
בחצי הגמר, התמודדנו עם הישגי כרמיאל בה משחקים רון דימנט, גל פרפל ויובל נוטנקו.
המשחק הראשון נערך בקריית אונו בו ניצחנו 2-4 , הרבה בזכות משחק הקרבה ע-נ-ק של אדיר דניאל שגבר על יובל נוטנקו 2-3 לאחר שהיה בפיגור 2-0 במערכות.
 
המשחק השני שנערך בכרמיאל, כבר היה סיפור אחר לגמרי ובו נחלנו את הפסדנו הראשון (והאחרון) העונה
4-2.  
המשחק השלישי נערך בקריית אונו, היות ולקריית אונו היה את יתרון הביתיות.  
התברר שיתרון הביתיות שיחק לטובתנו, כאשר אופק פוני מנצח את משחקו הראשון בסדרה ומסייע לרון בורובר להוביל אותנו לניצחון קל 1-4 על כרמיאל , וניצחון כללי 1-2 בסדרה קשה וצמודה.
 
אל הגמר העפילה מכבי זיכרון יעקב שמתמודדת מולנו בפעם השלישית ברציפות במעמד זה.
 
הגרלה שנערכה באיגוד נקבע שמכבי זיכרון יעקב תארח את המשחק הראשון בביתה. חשוב לציין שקריית אונו , מאז שעלתה לליגת על לנוער, לא גברה על מכבי זיכרון יעקב בחוץ. בצוות המקצועי ראינו במשחק הראשון , שאם יש סיכוי לקחת את סידרת הגמר נגד הקבוצה הפייבוריטית "על הנייר" זה רק אם נפתיע בניצחון חוץ.
 
  
סידרת הגמר החלה,..לאחר אליפות ישראל ליחידים, שבה רון בורובר היה בכושר מעולה וזכה בכל 3
התארים שבהם השתתף. כך שאנו נתבסס על רון כשחקן "החזק" בין 2 הקבוצות
 
החלטה טקטית נוספת בסידור הטופס , שרצינו שאביב בן ארי יזכה בניצחון "בעייתי" מבחינת זיכרון יעקב, על
השחקן השלישי של קריית אונו (במשחק הראשון זה היה איתי חננאל ובמשחק השני זה היה אדיר דניאל), כי בצורה כזו אנו מגדילים משמעותית את כמות המשחקים שאנו יכולים לנצח במפגשים בין 2 הקבוצות. בכל זאת, אדיר ואיתי הם 2 השחקנים הכי צעירים בסידרה, והם היו נקודת התורפה שלנו באופן יחסי בסידרת הגמר.
 
 לשימחתינו סידור טופס במשחק הראשון הסתדר בדיוק כמו שרצינו שיקרה. 
 
רון בורובר בשחזור של משחק הגמר מאליפות היחידים גובר במשחק קל על אביב בן ארי 0-3
במקביל, איתי חננאל מתקשה מאד מול שחקן הגדול ממנו 4 שנים, רונאל דוידוב ומנוצח 3-0
המשחק השלישי עולה אופק פוני נגד אורי פסקל. אופק באחד ממשחקיו הטובים השנה גובר על אורי 1-3
למשחק הזוגות, אנו מגיעים עם יתרון פסיכולוגי , ועם צמד אלופי ישראל לזוגות, רון ואופק. משחק הזוגות גם הולך לטובת קריית אונו ואנחנו עם יתרון מבטיח של 1-3.
למשחק הבא, עולה איתי חננאל נגד אביב בן ארי שמצמצם את הפיגור בכללי ל2-3
בשלב הזה, עולה רון בורובר שנמצא בתקופה מצוינת, לא רק שגבר על כל יריביו באליפות ישראל, יום קודם אף זוכה בפרס כפסי של 1500 ש"ח באליפות רמת גן היוקרתית שבה זכה במקום הראשון בדרג א`.
 
 בניגוד לציפיות , רון מפסיד לאורי פסקל שמצידו שיחק משחק מעולה. וכיאה למשחק גמר אנו הולכים למשחק מכריע בין אופק פוני ורונאל דוידוב.
 
היסטוריית המשחקים בין אופק ורונאל היא ארוכה ומלווה מצד אופק בניצחונות גדולים והפסדים מכאיבים כנגד רונאל.
אופק גבר על רונאל בחצי גמר אליפות "הפועל" ואילו רונאל גבר על אופק פעמיים בשלב רבע גמר אליפות ישראל ליחידים בשנה שעברה 
 
 המערכה הראשונה הלכה לטובת רונאל בהארכות (13-11) , אך כל שלושת המערכות הבאות היו כבר לטובת אופק פוני שהוביל את קריית אונו לניצחון היסטורי בזיכרון יעקב ויתרון מבטיח של 0-1 בסדרת הגמר. 
 
 כעבור שבוע נערך משחק מספר 2, באולם נכחו שחקנים רבים, מקבוצות המתחילים של המועדון , מקבוצות הנוער, הורים, שחקנים בוגרים מליגת העל ועוד, כולם באים לתת דחיפה ועידוד לקבוצה שזקוקה לניצחון והיא האלופה. 
 
האם מכבי זיכרון יעקב יעשו שינוי בטופס ? זו השאלה ששאלנו את עצמנו בצוות המקצועי של המועדון במשך שבוע ימים, ואם כן איזה שינוי !? לאט לאט, אם הגעת יום המשחק, גיבשנו החלטה, שמתבססת על כך שרון בורובר הוא השחקן הכי טוב, שאנו ביתרון 0-1 , במשחק ביתי מול קהל דוחף, אז אנחנו לא משנים את הטופס, וניתן למכבי זיכרון יעקב לעשות את ההחלטה שלהם.
 
מכבי זיכרון יעקב שינו את הטופס אבל לא הצליחו לפגוע לנו בתוכנית הכללית -  שאביב בן ארי ינצח משחק "בעייתי" נגד השחקן השלישי שלנו, הפעם זה יהיה אדיר דניאל.
 
רון בורובר גובר בפעם נוספת על סגנו מאליפות ישראל 0-3
במשחק השני מביס אורי פסקל את אדיר דניאל 3-0  ומשווה את המיפגש לתואה 1-1
אופק פוני הפעם עולה מול רונאל דוידוב כבר במשחק השלישי, ובתצוגת תכלית מצוינת , מביס את רונאל 0-3
למשחק הרביעי , משחק הזוגות, עולים שוב בורובר&פוני נגד בן ארי&פסקל, במשחק לא קל , צמוד ומותח, עם הרבה טעויות משני הזוגות, קריית אונו מנצחת ומבססת את יתרונה.
אביב בן ארי מצמצם את הפיגור לתוצאה 2-3
אל המשחק החשוב ביותר עולה רון בורובר נגד רונאל דוידוב. האם הפעם רון יוכל לסיים את הסיפור או שוב  !? נגיע למשחק שביעי ומכריע
לשמחת  הקהל המקומי, רון , קבוצת קריית אונו, הפעם רון כבר לא יכל להפסיד, ובמשחק חד צדדי לחלוטין, ניצחון חלק 0-3 לרון - והפועל קריית אונו אלופת ישראל בפעם ה-2 בתולדותיה !
 
רון בורובר היה השחקן המוביל של הקבוצה בפלייאוף ולאורך כל העונה, אבל גיבור סידרת הגמר, אופק פוני עם 5 ניצחונות יחידים מתוך 5 משחקים, ועוד 2 ניצחונות בזוגות  - 100% הצלחה בזמן החשוב ביותר למועדון. 
 
 
הפועל קריית אונו מסיימת את העונה כאלופה , עם 14 ניצחונות לעומת הפסד בודד לכרמיאל.
 
רון בורובר -  מסיים את העונה עם מאן של 19 ניצחונות ורק 2 הפסדים
אופק פוני -  עם מאזן של 12 ניצחונות ו-4 הפסדים
אדיר דניאל - עם 7 ניצחונות ו-5 הפסדים
איתי חננאל - עם 7 ניצחונות ו-8 הפסדים
 
 
 
 
 
 
עונה גדולה לקבוצה מיוחדת , שידעה להתעלות ברגעים החשובים , ושכל אחד מהשחקנים תרם את חלקו לזכייה בתואר חשוב זה.

 |  ראשי |  אודותינו  |  השירותים שלנו  |  תחרויות  |  מחנות אימונים  |  גלריות  |  כתבות  |  קישורים  |  מרכז אימון מודיעין  |  שולחנות טנ"ש יד שניה  |  השכרת שולחנות לפי שעה  |  יצירת קשר  |  מפת אתר  |  הוספה למועדפים  | 
מרכז טניס שולחן-עמותת אופק- www.pingpong.co.il © כל הזכויות שמורות
עמותת אופק – מרכזי טניס שולחן (ע.ר.) כתובת: שאול המלך 13 קריית אונו 55654 גל שמואל נייד: 052-838686 אור קנר נייד: 052-4743354

אופק מרכזי טניס שולחן

כתובת למשלוח דואר:
רחוב שאול המלך 13, קריית אונו 556541
טלפון: 052-8386866
פקס: 03-5324272

הרשמה למועדון הלקוחות