חדשות ומבזקים

stiga דן חי ברשת
סיכום אליפות ר"ג ה-7 - 22.4.2014

שיא משתתפים של 350 ספורטאים הגיעו לאליפות רמת גן, שנערכה זו השנה ה-7 לזכרו של אהרון גולדנברג ז"ל. 
 
בשנתיים האחרונות אליפות רמת-גן התקיימה לפני אליפות ישראל. השנה האליפות התקיימה אחרי והיה צפי משתתפים נמוך יותר מבשנתיים האחרונות. בפועל הגיעו ספורטאים רבים, ביניהם ייצוג נכבד של השחקנים המובילים בגילאים השונים.
 
נתון נוסף, 50 אחוז מבאי האליפות - לא השתתפו באליפות ישראל האחרונה ! כל אחד מסיבותיו הוא.
 
האליפות עברה בצורה טובה מאד!
 
נשמח לראותכם באליפות בשנה הבאה, עם שיא חדש של משתתפים !  

    
סיכום אליפות ר"ג ה-7 - 22.4.2014-5 סיכום אליפות ר"ג ה-7 - 22.4.2014-4 סיכום אליפות ר"ג ה-7 - 22.4.2014-3 סיכום אליפות ר"ג ה-7 - 22.4.2014-2 סיכום אליפות ר"ג ה-7 - 22.4.2014-1

 

 
סיכום אליפות ר"ג הפתוחה ה-7 בטניס שולחן
 

לזכר אהרון גולדנברג ז"ל

 

יום שלישי 22.4.2014

 
 

· האליפות אורגנה תודות לשיתוף פעולה מוצלח בין עיריית רמת גן,
 
מחלקת הספורט, אופק - מרכזי טניס שולחן ומשפחת

גולדנברג.
 
· האליפות התקיימה זו השנה ה-7 ברציפות באולם הספורט
 
במרום נוה, ר"ג, על גבי 24 שולחנות.
 

· שיא חדש של משתתפים בתחרות עם 350 ספורטאים מרחבי


הארץ, שכיבדו אותנו בנוכחותם באליפות ר"ג השנה.
 
 
· התחרות החלה בשעה 09.00 בבוקר והסתיימה בשעה 21.00

· השחקנים השתתפו ב-16 מקצים שונים .
 
 
· בגילאי 15 א` ובגילאי 18 דרג א` - חולקו מלגות על שם
 
יהושוע 
הילמן ז"ל .
 
· גביעים בלבד – חולקו לכל הזוכים ב-4 המקומות הראשונים
 
בכל 
הקטגוריות .
 
 
· סך הפרסים הכספיים – 5,000 ₪ !
 
 
 
 
רשימת הזוכים על פי הקטגוריות:  
 
 
 

גילאי 9

רמה כללית:

מקום

שם השחקן

אגודה/מתאמן

1

אייל אשכנזי

רמת אפעל

2

דין אורנשטיין

מורדי הגטאות

3

ברק גלייזר

מורדי הגטאות

4

איתי ויקטרוביץ

כפר המכביה

     
     

גילאי 11

רמה א`

מקום

שם השחקן

אגודה/מתאמן

1

עילי שחק

מכבי שהם

2

חן מזור

מועדון טנש נתניה

3

תומר פומפן

מבשרת ציון

4

עידו לאור

מבשרת ציון

רמה ב`

1

אופק שומר

מכבי שהם

2

עידן סריקוב

ק.ה.גבעתיים

3

יואב בירן

הפועל רעננה

4

תומר צ`ינאו

הפועל רעננה

רמה ג`

1

יונתן איתן

בית זית

2

עידן גראי

בית זית

3

עומר אברהם קריית אונו

4


     
     

גילאי 13

רמה א`

מקום

שם השחקן

אגודה/מתאמן

1

עידו אטקין

ק.ה.גבעתיים

2

יונתן דבח

ק.ה.גבעתיים

3

אלון מרקין

בית"ר ראשל"צ

4

עמית גורן

הישגי כרמיאל

רמה ב`

1

עידו פנסו

הפועל קריית אונו

2

תמיר חייק

ק.ה.גבעתיים

3

בן זוסמן

הפועל ירושלים

4

דויד שלם

ק.ה.גבעתיים

רמה ג`

1

יאיר דרוק

מבשרת ציון

2

אורי סבן

ארנון ר"ג

3

מהלל קירשנבאום

מבשרת ציון

4

עידן זיג

מודיעין

     
     

גילאי 15

רמה א`

מקום

שם השחקן

אגודה/מתאמן

1

רוי קופיט

מועדון טנ"ש נתניה

2

יונתן שוסטרמן

מועדון טנ"ש נתניה

3

גיא קוכלי

הפועל לוד

4

בר פומפס

ק.ה.גבעתיים

רמה ב`

1

מאור אמור

ק.ה.גבעתיים

2

אליאור כהן

הפועל קריית אונו

3

עידו פנסו

הפועל קריית אונו

4

נדב ניר

מבשרת ציון

רמה ג`

1

בן זוסמן

הפועל ירושלים

2

אמיר בוחבוט

יבנה

3

ערן חי כהן

הפועל קריית אונו

4

שגיא גוטיינר

ר"ג

     
     

גילאי 18

רמה א`

מקום

שם השחקן

אגודה/מתאמן

1

אביב בן ארי

מכבי זכרון יעקב

2

אושר אשכנזי

ק.ה.גבעתיים

3

יוני ירמיהו

הפועל לוד

4

מיכאל טברסקי

הפועל לוד

רמה ב`

1

חן עזריה

מכבי שהם

2

מאור אמור

ק.ה.גבעתיים

3

רותם עיוני

הפועל קריית אונו

4

אסף שמואלי

הפועל רעננה

     
     

גברים

רמה א`

מקום

שם השחקן

אגודה/מתאמן

1

רון בורובר

הפועל קריית אונו

2

אלעד קופרברג

מכבי תל אביב

3

אביב בן ארי

מכבי זכרון יעקב

4

יואב פריבס

הפועל רעננה

רמה ב`

1

שימי אסרף

הפועל נצרת עלית

2

איליה גורבטוב

הפועל לוד

3

עמרי שקד

מכבי רחובות

4

אורי יצחקי

הפועל ירושלים

מסטרס 40+

1

יאיר שרעבי

מכבי רחובות

2

אלון לב

מכבי כפר יונה

3

דויד גולן

מכבי רחובות

4

יורם זילכה

מכבי כפר יונה

     
     

נשים

רמה כללית:

מקום

שם השחקנית

אגודה/מתאמנת

1

דיאנה שורבקובה

הפועל לוד

2

שרי ארנליב

הפועל קריית אונו

3

תמירה ויינברג

ארנון ר"ג

4

אור פרישקוב

ק.ה.גבעתיים

 
 
 

 |  ראשי |  אודותינו  |  השירותים שלנו  |  תחרויות  |  מחנות אימונים  |  גלריות  |  כתבות  |  קישורים  |  מרכז אימון מודיעין  |  שולחנות טנ"ש יד שניה  |  מרכז אימון מכבי תל אביב  |  השכרת שולחנות לפי שעה  |  יצירת קשר  |  מפת אתר  |  הוספה למועדפים  | 
מרכז טניס שולחן-עמותת אופק- www.pingpong.co.il © כל הזכויות שמורות
עמותת אופק – מרכזי טניס שולחן (ע.ר.) כתובת: שאול המלך 13 קריית אונו 55654 גל שמואל נייד: 052-838686 אור קנר נייד: 052-4743354

אופק מרכזי טניס שולחן

כתובת למשלוח דואר:
רחוב שאול המלך 13, קריית אונו 556541
טלפון: 052-8386866
פקס: 03-5324272

הרשמה למועדון הלקוחות