חדשות ומבזקים

stiga דן חי ברשת
אליפות רמת גן 2013
אליפות ר"ג הפתוחה בטניס שולחן התקיימה זו השנה ה-6 בהשתתפות מספר גדול של משתתפים, 315
שחקנים מרחבי הארץ.
 
פירוט הזוכים בכתבה
 
 

    

 

סיכום אליפות ר"ג הפתוחה ה-6 בטניס שולחן

לזכר אהרון גולדנברג ז"ל

יום חמישי 21.3.2013

 

 

·האליפות אורגנה תודות לשיתוף פעולה מוצלח בין עיריית רמת

גן, מחלקת הספורט, אופק - מרכזי טניס שולחן ומשפחת

גולדנברג. 
  
 
 
·האליפות התקיימה זו השנה ה-6 ברציפות באולם הספורט
 
     במרום נוה, ר"ג, על גבי 24 שולחנות.  
 

 

·מספר שיא של משתתפים בתחרות של 315ספורטאים מרחבי

הארץ, כיבדו אותנו בנוכחותם באליפות ר"ג השנה. 

 
 
·התחרות החלה בשעה 09.00 בבוקר והסתיימה בשעה 20.00

 

 

·השחקנים השתתפו ב-17מקצים שונים .  
 
·בגילאי 13 א` ובגילאי 15 דרג א` - חולקו מלגות על שם יהושוע

הילמן ז"ל .
 
 
·גביעים בלבד – חולקו לכל הזוכים ב-4 המקומות הראשונים בכל

הקטגוריות .
 
 
·סך הפרסים הכספיים – 5,500 ₪ !
 

 

         רשימת הזוכים על פי הקטגוריות: 
 
 

 

גברים א`

גברים ב`

מסטרס 40+

1

מיכאל טאובר

גבעתיים

הדר מאירי

גבעתיים

משה באבא

ארנון ר"ג

2

יובל תגר

גבעתיים

יורם זילכה

כפר יונה

אלון לב

ארנון ר"ג

3

ניקול טרוסמן

קרית אתא

אלנתן גד

הרצלייה

אבי שימרי

חולון

4

אלעד קופרברג

נתניה 2007

פיליפ קושניר

רחובות

יורם זילכה

כפר יונה

רבע גמר

אור בשן

קרית אונו

אלון לוינזון

 

אלברט אטלין

ארנון ר"ג

רבע גמר

כפיר זילברמן

רחובות

סנדר מאוזסט

מודיעין

חביב דרגולי

רמת גן

רבע גמר

גבריאל קלוו

ראשלצ

רון סנפיר

 

משה אלנשיא

אשדוד

רבע גמר

מישל לוינסקי

הפועל ב"ש

רועי אוחיון

גבעתיים

יריב שגב

 

 

 

 

 

 

 

 

 

18א

18ב

נשים

1

אורי פסקל

זכרון יעקב

עידו אתקין

גבעתיים

שרי ארנליב

קרית אונו

2

אופק פוני

קרית אונו

דני צרב`ץ

אשדוד

יעל פרישקוב

רמת גן

3

נאור סלובוצקי

גבעתיים

עומר דבח

גבעתיים

אור פרישקוב

רמת גן

4

יואב פולק

רעננה

שלומי מועלם

קרית אוונו

דניה שפירא

רמת גן

רבע גמר

זיו גוטמן

הפועל ב"ש

ליאור היינס

אשדוד

אביביבת כהן

רמת גן

רבע גמר

יוני ירמיהו

לוד

ניב שורצולד

קרית אוונו

-

-

רבע גמר

איתי שם טוב

קרית אונו

נתנאל בוינובר

אשדוד

-

-

רבע גמר

בר פומפס

גבעתיים

דניס צירלין

נתניה 2007

-

-

 

 

 

 

 

 

 

 

15א

15ב

15ג

1

ולדי פורמן

הפועל ב"ש

נתנאל בויאנובר

אשדוד

ארז איפרגן

באר שבע

2

אדיר דניאל

קרית אונו

עידו אתקין

גבעתיים

רועי כהן

ארנון ר"ג

3

יואב פריבס

באר טוביה

אילון סולומון

גבעתיים

ישראל הבר

מודיעין

4

דור אורן

זכרון יעקב

טל בשן

אשדוד

ישעיהו וולפוביץ

מודיעין

רבע גמר

איתי שם טוב

קרית אונו

שלי אויישר

הפועל ב"ש

צחי מרעשלי

רמת גן

רבע גמר

איתי חננאל

קרית אונו

נוה אשר

אשדוד

מור כהן

רמת גן

רבע גמר 

יוני שוסטרמן

טירת כרמל

דניס לב

הפועל ב"ש

נתי ליצ`י

גבעתיים

רבע גמר 

בר פומפס

גבעתיים

עומר יחזקאל

גבעתיים

אליה עזרזר

מודיעין

 

 

 

 

 

 

 

 

13א

13ב

13ג

1

יואב פריבס

באר טוביה

אית תצבי

גבעתיים

יואב לוין

קרית אונו

2

איתי חננאל

קרית אונו

עילי שחק

שהם

אורן בסן

שהם

3

יונתן דבח

גבעתיים

איתן פוקס

מודיעין

יוגב בן סימון

דימונה

4

איתי רוזנברג

רעננה

רון דור

גבעתיים

יובל אשכנזי

באר טוביה

רבע גמר

מאור אמור

גבעתיים

אורי טל

באר טוביה

בן סטרסנבאום

קרית אונו

רבע גמר

סמוטריצקי רונן

קרית אתא

רועי כהן

ארנון רג

גל פדה

זכרון עיקב

רבע גמר

עידו אתקין

גבעתיים

הראל דוידזון

הוד השרון

אדיר דיין

רמת גן

רבע גמר

מעיין פרנק

באר טוביה

שילי נפטצי

באר טוביה

יהודה לנג

מודיעין

 

 

 

 

 

 

 

 

11א

11ב

11ג

1

אליה זבולוני

קרית אונו

רון דור

גבעתיים

אורן בסן

שהם

2

אלון מרקין

ראשלצ

עידן טרוסמן

קרית אתא

אוהד אלעני

קרית אונו

3

רון אוישר

הפועל ב"ש

גיא טל

באר טוביה

עילי שאשא

רמת גן

4

תום סידלר

שהם

יהודה לנג

מודיעין

אלון הילל

שהם

רבע גמר

עידן איפרגן

באר שבע

אורי טל

באר טוביה

שי כהן

רמת גן

רבע גמר

אביב לכצר

ארנון ר"ג

גל פדה

זכרון עיקב

רותם רונן

באר טוביה

רבע גמר

ויטל קרלין

נתניה

נמרוד אוסטפלד

זכרון עיקב

אביהו חזקיהו

גבעתיים

רבע גמר

עילי שחק

שהם

דניאל גורליק

קרית אתא

מור חלפון

קרית אונו

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

בן יצחק

נתניה

נירי ג`אנח

נתניה

 

 

2

עידן טרוסמן

קרית אתא

אלעד תצבי

גבעתיים

 

 

3

דניאל גורליק

קרית אתא

יואב בירן

רעננה

 

 

4

דניאל קושקרוב

בית"ר ב,ש

אופיר סנדורי

קרית אונו

 

 

5

ירין לכצר

ארנון ר"ג

עמית הון לוין

קרית אונו

 

 

רבע גמר

-

-

רועי פריבס

באר טוביה

 

 

רבע גמר

-

-

לאור ברנס

כפר המכביה

 

 

רבע גמר

-

-

-

-

 

 

 

 

 

 |  ראשי |  אודותינו  |  השירותים שלנו  |  תחרויות  |  מחנות אימונים  |  גלריות  |  כתבות  |  קישורים  |  מרכז אימון מודיעין  |  שולחנות טנ"ש יד שניה  |  מרכז אימון מכבי תל אביב  |  השכרת שולחנות לפי שעה  |  יצירת קשר  |  מפת אתר  |  הוספה למועדפים  | 
מרכז טניס שולחן-עמותת אופק- www.pingpong.co.il © כל הזכויות שמורות
עמותת אופק – מרכזי טניס שולחן (ע.ר.) כתובת: שאול המלך 13 קריית אונו 55654 גל שמואל נייד: 052-838686 אור קנר נייד: 052-4743354

אופק מרכזי טניס שולחן

כתובת למשלוח דואר:
רחוב שאול המלך 13, קריית אונו 556541
טלפון: 052-8386866
פקס: 03-5324272

הרשמה למועדון הלקוחות