חדשות ומבזקים

stiga דן חי ברשת
אליפות רמת גן 2012
 
סיכום האליפות בכתבה

    
אליפות רמת גן 2012-5 אליפות רמת גן 2012-4 אליפות רמת גן 2012-3 אליפות רמת גן 2012-2 אליפות רמת גן 2012-1

 

 

סיכום אליפות ר"ג הפתוחה ה-5 בטניס שולחן

לזכר אהרון גולדנברג ז"ל

יום חמישי 29.3.2012

 

 

·האליפות אורגנה תודות לשיתוף פעולה מוצלח בין עיריית רמת

גן, מחלקת הספורט, אופק - מרכזי טניס שולחן ומשפחת

גולדנברג. 
  
 
 
·האליפות התקיימה זו השנה ה-5 ברציפות באולם הספורט
 
     במרום נוה, ר"ג, על גבי 24 שולחנות.  
 

 

·מספר שיא של משתתפים בתחרות של 330 ספורטאים מרחבי

הארץ, כיבדו אותנו בנוכחותם באליפות ר"ג השנה. 

 
 
·התחרות החלה בשעה 09.30 בבוקר והסתיימה בשעה 20.30

בערב
בשל מספר המשתתפים הגדול היו מספר גילאים שהחלו

את התחרות שלא עפ"י לוח הזמנים.
 

 

·השחקנים השתתפו ב-15 מקצים שונים .  
 
·בגילאי 13 א` ובגילאי 15 דרג א` - חולקו מלגות על שם יהושוע

הילמן ז"ל .
 
 
·גביעים בלבד – חולקו לכל הזוכים ב-4 המקומות הראשונים בכל

הקטגוריות .
 
 
·סך הפרסים הכספיים – 5,500 ₪ !
 

 

         רשימת הזוכים על פי הקטגוריות: 

 

 

גילאי 9 דרג א`

גילאי 9 דרג ב`

1

תום סידלר-שהם

מתן מתת-ארנון ר"ג

2

בן יצחק-נתניה

עומר כנען- רמת גן

3

חושקרוב דניאל-הפועל ב"ש

יאיר ארונבייב-ארנון ר"ג

4

עילי שחק-שהם

טים קונריין- רמת גן

5-8

אביב עזריאל – קרית אונו

אופיר נקר- רמת גן

5-8

אלמוג קורן - גבעתיים

אלון ניצן- גבעת שמואל

5-8

 

מרדכיי יצצחק-גבעת שמואל

5-8

 

עידן טרוסמן-קרית אתא

  

 

גילאי 11 דרג א`

גילאי 11 דרג ב`

גילאי 11 דרג ג`

1

זיו יצחק-נתניה

אילון סולומון-גבעתיים

בן יצחק-נתניה

2

רונן סמוטיריצקי-קרית אתא

איתמר לינדל-גבעת שמואל

איתן פוקס -מודיעין

3

עידו אתקין-ארנון ר"ג

פלג שטרק-מודיעין

איתמר פרופ-קרית אונו

4

שחף שר-בית"ר ב"ש

עילי שחק-שהם

ארז איפרגן-באר שבע

5-8

תום סידלר-שהם

עמרי דים – גבעתיים

נועם שטיין-גבעת שמואל

5-8

אלון מרקין-בית"ר ראשל"צ

שרן יצחקוב - אשדוד

נדב ירושלמי-גבעתיים

5-8

אליה זבולוני-גבעת שמואל

עדן קמחי - רעננה

עמרי קונפורטי-גבעתיים

5-8

רון אויישר-הפועל ב"ש

שחר סיבנר – רמת גן

רועי מילצר-מכבי ת"א

 

 

גילאי 13 דרג א`

גילאי 13 דרג ב`

גילאי 13 דרג ג`

1

דן סולודר-לוד

עידו אתקין-ארנון ר"ג

שעיה בם - רעננה

2

אדיר דניאל-קרית אונו

חן עזריה-שהם

איתן פוקס-מודיעין

3

איתי חננאל-קרית אונו

מאור רמור-ארנון ר"ג

אור טרי – רמת גן

4

בר פומפס-גבעתיים

דניאל ארונבייב-ארנון ר"ג

נס רובין-רמת גן

5-8

רוי קופיט-קרית אתא

ליאור שמעל-גבעתיים

יותם צח- רמת גן

5-8

זיו יצחק-נתניה

אליה זבולוני-גבעת שמואל

מתן הד-קרית אונו

5-8

טל בשן-אשדוד

אליהו עשור-גבעת שמואל

הראל דוידזון-רעננה

5-8

דור אורן-זכרון יעקב

ארטוים סורין-נתניה 2007

עמית הד - קרית אונו

 

 

גילאי 18 דרג א`

גילאי 18 דרג ב`

1

עמרי מרכוס-רעננה

עדי גולדפדר-ארנון רג

2

יוני שיפמן-כרמיאל

חביב בן דויד-בית"ר ב"ש

3

אופיר חיים-גבעתיים

יוני ירמיהו-לוד

4

שני גראוור-גבעתיים

גיא גוייטש-בית"ר ב"ש

5-8

זיו גוטמן-הפועל ב"ש

יאיר כרמלי – בבלי ת"א

5-8

איל שורצולד-קרית אונו

אריאל הלפטר-גבעתיים

5-8

דני שנדלר-כרמיאל

איתי שם טוב-קרית אונו

5-8

קוסטה מירוזוב-אשדוד

חזי רוזצקי-תל אביב

 

 

גברים א`

גברים ב`

מסטרס 40

1

איסק אברמוב-גבעתיים

אופק פוני-רעננה

יורם זילכה-כפר יונה

2

אלעד קופרברג-קרית אונו

דנישנדלר-כרמיאל

בנצי הבדלה-חולון

3

אור בשן-קרית אונו

זיו גוטמן-הפועל ב"ש

יצחק רן - טירת כרמל

4

עידן אוגורצב-טירת כרמל

פבל פרקל-בית"ר ב"ש

אבי שפי-כפר המכביה

5-8

מתן סימון – קרית אונו

ארז זכריה-הרצלייה

מיקי קרפ – גבעתיים

5-8

רועי רוזנבלט - אשדוד

רם שר -בית"ר ב"ש

חיים בירנבאום – רמת גן

5-8

כפיר זילברמן – רחובות

חביב בן דויד-בית"ר ב"ש

מישל הופמן - חולון

5-8

יובל תגר-גבעתיים

ירדן הרשקוביץ-קרית אונו

משה באבא – רמת גן

 

 

 |  ראשי |  אודותינו  |  השירותים שלנו  |  תחרויות  |  מחנות אימונים  |  גלריות  |  כתבות  |  קישורים  |  מרכז אימון מודיעין  |  שולחנות טנ"ש יד שניה  |  מרכז אימון מכבי תל אביב  |  השכרת שולחנות לפי שעה  |  יצירת קשר  |  מפת אתר  |  הוספה למועדפים  | 
מרכז טניס שולחן-עמותת אופק- www.pingpong.co.il © כל הזכויות שמורות
עמותת אופק – מרכזי טניס שולחן (ע.ר.) כתובת: שאול המלך 13 קריית אונו 55654 גל שמואל נייד: 052-838686 אור קנר נייד: 052-4743354

אופק מרכזי טניס שולחן

כתובת למשלוח דואר:
רחוב שאול המלך 13, קריית אונו 556541
טלפון: 052-8386866
פקס: 03-5324272

הרשמה למועדון הלקוחות